Cookie Consent by Free Privacy Policy website
kategorie: Tiskové zprávy
publikováno: 1. 2. 2020

(2. ledna 2020, Ústí nad Labem) – Novým ředitelem státního podniku Palivový kombinát Ústí se 1. ledna 2020 stal Ing. Walter Fiedler. Nahradil tak předchozího ředitele podniku, Ing. Petra Lence, který pracoval v PKÚ s. p. od roku 1992.

Ing. Walter Fiedler má zkušenosti z oblasti hornictví, v minulosti pracoval např. na pozici technického ředitele Severočeských dolů a. s.
„Tato pracovní nabídka je pro mě velkou výzvou a rád navážu na dlouholeté úspěšné působení mého předchůdce. PKÚ má před sebou ještě mnoho zajímavých a potřebných projektů a jsem rád, že se na nich budu moci podílet “, uvedl Ing. Walter Fiedler.

Kontakt: Ing. Hana Volfová, tiskové oddělení
GSM: +420 725 549 140
E-mail: hana.volfova@pku.cz
Web: www.pku.cz

Palivový kombinát Ústí, státní podnik (PKÚ) se zabývá procesem revitalizace území po hornické činnosti v severních, středních a východních Čech a likvidací vrtů po těžbě plynu a ropy na území Moravy. Zajišťoval např. hydrickou rekultivaci lomu Chabařovice a Ležáky, na jejichž místě vzniklo jezero Milada u Ústí nad Labem a jezero Most. Jeho součástí jsou dvě stanice Závodní báňské záchranné služby v Libušíně u Kladna a Odolově u Trutnova.

 
 
sdílejte přátelům