Cookie Consent by Free Privacy Policy website
kategorie: Informujeme
publikováno: 19. 11. 2021

Víte, co má společného Severočeská hvězdárna a planetárium v Teplicích, Mariánský most v Ústí nad Labem a Palachova ulice v Litoměřicích? Jedná se o stavby oceněné v minulých ročnících soutěže STAVBA ÚSTECKÉHO KRAJE.

Okresní hospodářská komora v Litoměřicích vyhlásila pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje za odborné garance České komory autorizovaných inženýrů a techniků a Svazu podnikatelů ve stavebnictví již 9. ročník soutěžní přehlídky „STAVBA ÚSTECKÉHO KRAJE 2021“ a letos máme své želízko v ohni i my! Rozhodli jsme se totiž přihlásit naši jedinečnou čističku důlních vod v Mariánských Radčicích! Odvezli jsme do Okresní hospodářské komory Litoměřice všechny potřebné podklady a teď budeme netrpělivě čekat na výsledky jednání komise...

Fotogalerie

Biotechnologická čistírna důlních vod nedaleko obce Mariánské Radčice u Mostu je vlastně soustavou mokřadů, jejímž cílem je zajistit stabilní nízkonákladový způsob čištění důlních vod s využitím fyzikálně-chemických a biologických procesů, které se běžně vyskytují v přírodních mokřadních ekosystémech. 

O provoz a údržbu čistírny se dobře stará naše středisko Kohinoor v Mariánských Radčicích, tak nám držte v soutěži palce! 
aktualizováno: 19. 11. 2021
 
 
sdílejte přátelům